magazyn internetowy Wirtu@l!
Nr 29 1. sierpnia 1999 r. redakcja@wirtual.pl


INTERNET

  Sterotyp-monotyp...
KOMPUTER

  Newsy
  VooDoo 3
  Procesor PENTIUM MMX

TELEKOMUNIKACJA

  PETYCJA! (czyli felietonu "Wizja TV - abonent pod murem" ciąg dalszy ...)


R e d a k c j a

Michał Marcinik Redaktor Naczelny i Wydawca
Maciej Chmiel Zastępca Redaktora Naczelnego
Jarosław Brodowski Sekretarz redakcji
Paweł Grajewski Webmaster / Skład
Paweł Otto Dział Reklamy i Marketingu

Pełny skład redakcji podany jest na naszej stronie www.
Copyright © 1997-99 magazyn internetowy Wirtu@l!


[flob.net]
NAJTAŃSZA REKLAMA W WIRTUALU!

Wakacje tu, wakacje tam...

... i pomału wakacje mijają nam... Poeta ze mnie żaden, jak z resztą widać, ale wystarczy rzucić okiem na kalendarz, by przekonać się, iż akurat jesteśmy w połowie wakacji. Dla tych, którzy zaplanowali wakacyjne wojaże mamy specjalny serwis, przygotowany wraz z radiem RMF FM. Znajdziecie w nim sporą garść porad, które przydadzą się przed i w trakcie wakacyjnego wyjazdu. Jeśli nawet zostaniemy w domu, możemy cieszyć oko wakacyjnymi uśmiechami (pod warunkiem, że mamy Internet i możemy się z nim połączyć), sprawdzić jakiego sprzętu używa James Bond i ilu aktorów już go grało... A z resztą, przekonajcie się Drodzy Czytelnicy sami - zapraszamy na www.wakacje.rmf.fm . Zaglądajcie tam często, gwarantujemy dobrą zabawę!

PS.We wrześniu, jak zwykle, w rocznicę założenia Wirtuala będziemy mieć dla Was sporo konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami!

Mam jeszcze na koniec złą wiadomość. W związku z urlopem połowy redakcji (w ostatnim numerze zarzekaliśmy się, że nigdzie nie jedziemy, ale wystarczyło jedno spojrzenie na plaże i plażowiczki, żeby w jednej chwili spakować bagaże ;-] ). Dzisiejsze wydanie Wirtuala jest mocno okrojone. Nie ma m.in. Strony Miesiąca i Super Serwisu. Nagrody te przyznamy w przyszłym miesiącu.

Michał Marcinik
Redaktor Naczelny