Wirtu@l! - strona główna
Centrum PlusStrona miesiąca - laureaci
Miesiąc Adres strony Opis
grudzień '98 RedAnts RedAnts to nowy, w pełni przeszukiwalny, serwis z darmowymi ogłoszeniami. Na stronach RedAnts nie tylko można umieszczać i przeglądać ogłoszenia, ale także wysłać je na listy dyskusyjne czy do darmowych gazet. Wszyscy korzystajacy z serwisu mają możliwość wygarnia nagród w postaci płyt CD. Obecnie serwis posiada w swoich bazach ogłoszenia z gazet, internetu i list dyskusyjnych.
listopad '98 Książki.Pl Wielbiciele dobrej książki cieszcie się! Na stronie: kalendarium wystaw, nowości wydawnicze, recenzje bestsellerow, jak również informacje o literackiej nagrodzie nobla. Linki do bibliotek, czytelenia i wiele innych. Czytelnik bez tej strony jest jak ryba bez wody. A tak ku informacji - strona znalazła się na 9 miejscu rankingu Gazety Wyborczej ,,11 najlepszych polskich stron''.
pazdziernik '98 free.polbox.pl/s/shout/ Pieski, pieseczki, pieseńska. Na stronie prowadzonej z wielkim rozmachem przez Agnieszkę, znajdziecie wszystko to, co zaciekawi wielbicieli, najlepszego przyjaciela człowieka (i bynajmniej nie chodzi o łóżko). Oprócz linków do innych serwisów o szczekających czworonogach, dowiemy się jak wybrać sobie odpowiedniego dla siebie i swojej rodziny szczeniaka, czym go karmić, czy jak uczyć dobrych manier. Jeżeli łączy cię cokolwiek z kundelkami i tymi bardziej rasowymi (wystarczy, że sąsiad ma psa) to nie możesz przegapić tej witryny.
pazdziernik '98 wojtas.ip.pl WOJT@S Internetowa Strona Rozrywki - opisy gier, ankiety, szperacze, teksty, popularne tematy muzyczne do ściągnięcia. To wszystko znajdziecie na. Zielono - leśna strona, pod "wezwaniem Leśnej Sowy". Przykuwa uwagę nie tylko tematyką, ale równie profesjonalnym wykonaniem i wyglądem. Jeżeli macie dosyć rozrywkowych stron, na których niewiele można znaleźć, bo ciągle "under construction", strona Wojt@sa jest najlepszą alternatywą.
sierpień '98 ELSA Poland

elsa-poland.lex.pl
Strona Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland. Można na niej znaleźć informacje o samej organizacji, jest też galeria zdjęć członków stowarzyszenia. Można też połączyć się ze stronami Grup Lokalnych, zamieszczona jest też biblioteka FTP, oraz linki prawnicze.
lipiec '98 Klasyka

klasyka.cavern.com.pl
Strona dotycząca muzyki klasycznej, w serwisie zapisy nutowe, sekwencje midi, oraz mini encyklopedia kompozytorów. Strona stworzona z rozmachem w iście kalsycznym stylu, nawet jeżeli wolisz techo, rap czy disco, zajrzyj - warto! Osolemijo!
czerwiec '98 Telewizja cyfrowa

mar-digital.com.pl
Strona niekomercyjna, chociaż posiada domenę com.pl., promująca telewizję cyfrową (w Internecie i nie tylko). Znajdziemy tam naprawdę ogrom informacji na temat telewizji i wszystkiego co z nia związane. Więc ustaw swoją antenę na satelitę o wspołrzędnych podanych po lewo.
maj '98 Junga

junga.toys.com.pl
Raj dla żeglarzy, mimo że jak na prawdziwą tawernę brakuje piwa i wesołego towarzystwa, to i tak wiadomości spod róży wiatrów, zebrane i wspaniale przedstawione wciągają niemiłosiernie. Ahoj!
kwiecień '98 Mazury

uhc.lublin.pl/mazury
Jeżeli wybieracie sie na Mazury, to znajdziecie na tej stronie wszystko, mapy, trasy, zdjęcia, baze noclegową, raj dla żeglarzy i wszytkich wielbicieli Warmi i Mazur.
marzec '98 Cinquecento

cinquecento.supermedia.pl
Na tej stronie znajdziecie wszystko o samochodach fiat Cinquecento, jednak nie trzeba być jedynie wielbicielem tej marki, żeby odwiedzić witrynę. Wiele ciekawostek motoryzacyjnych powinno przyciagnąć tłumy. Nowość - Fiat Seicento.
luty '98 Internetowa Opinia Publiczna

kki.net.pl/iop
To jest strona dla tych, którzy lubią odpowiadać na ciekawe pytania i wypełniać wszelkiego rodzaju ankiety.
styczeń '98 Erotyka

kki.net.pl/sex
To jest prawdziwa strona erotyczna, a nie jakiś tam obleśny harcore! Erotyka to nie tylko zdjęcia.Clipo World


Kupuj w Internecie - TANIEJ!   |   Wirtualna Polska   |   KKI - konta e-mail i www za darmo   |   HomeNet