Wirtu@l! - strona główna
Sklep Wirt@la!Super Serwis
W każdym wydaniu Wirtu@la! przedstawiamy jeden SUPER SERWIS. Jeśli znasz jakiś ciekawy serwis - napisz. A oto serwisy, które jak do tej pory, zasłużyły na wyróżnienie:


Adres strony Opis
SignOnline Serwis branżowy, dotyczący reklamy. A dlaczego taki super? Zawiera wręcz morze informacji na temat reklamy, poligrafii reklamowej itp. Poza tym sami autorzy piszą: "SignOnline to nie tylko przegląd informacji, ofert i zasobów sieciowych związanych z branżą reklamową". Zapraszamy serdecznie!
Soccer Co tu dużo mówić... Strona, którą każdy kibic powinien zobaczyć. Jest tam praktycznie wszystko. Oprawa graficzna uprzyjemnia nam długie zwiedzanie tego obszernego serwisu. Warto wspomnieć, że w redagowanie go wplątały się redakcje sportowe stacji telewizyjnych. Obejrzyjcie to. Naprwadę warto ;-)
Planeta Może serwis mało orginalny, ale wart zaglądnięcia. Tematyka serwisu nie różni się zbytnio od Sonik.Netu czy WP, zdecydowanie różni się za to szata graficzna. Poza tym serwis działa wręcz ultraszybko, w przeciwieństwie do innych, bardziej komercyjnych. Poza tym, nie jesteśmy jedyną redakcją, która nagrodziła Serwis Planeta.
trojmiasto.pl Praktycznie chyba pierwsza w Polsce strona promująca grupę miast (być może dlatego, że Trójmiasto jest raczej tworem rzadko spotykanym). Strona zawiera bardzo dużo wiadomości o Gdańsku, Gdyni i Sopocie, ponadto jest bardzo często uaktualniana, co szczególnie zasługuje na wyróżnienie. Szata graficzna bez farejwerków i wodotrysków, za to bardzo estetyczna i niezwykle praktyczna. Polecamy ten serwis każdemu kto wybiera się lub mieszka w Trójmieście!
webdesign.sonik.net Strona, którą każdy poważny webmaster odwiedzić powinien. Znajdziemy na niej pomoc jak używać htmla, Photoshopa i to co każdy lubi najbardziej - Kurs JavaScriptu. Dodatkowo jeśli nie lubimy się wysilać możemy przeglądnąć i ściągnąć sobie poniektóre cliparty. Grafika serwisu jest ciekawie pomyślana, bądź co bądź to strona robiona przez profesjonalistów.
Wirtualna Sciąga Serwis, który przyda się każdemu uczniowi. Bardzo ładna grafika, bogaty wybór ściąg. Naprawde warto tu zajrzeć, tym bardziej, że 1 września już minął. Zapraszamy!
Kolorowe Strony Nareszcie pierwszy polski serwis w pełni poświęcony dzieciom. Piękna szata graficzna, doskonała zabawa dla dzieci: kolorowanki, komiksy i wiele więcej. Kolorowe Strony mogą bez problemu konkurować z zagranicznymi serwisami. Jeśli masz dziecko/młodsze rodzeństwo/cokolwiek poniżej 10 roku życia, posadź je przed komputerem i pokaż mu Kolorowe Strony. Spokój gwarantowany!
Warszawa On-Line Strona jak sama nazwa wskazuje o Warszawie. Zawiera ogrom informacji: od aktualności, przez kursy walut, historię miasta, hotele, mapy, zjdęcia, kalendarium... Nie sposób wszystkiego wyliczyć. To trzeba zobaczyć! Warszawa On-line jest dostępna w dwóch wersjach językowych (polski i angielski). Jest to najobszerniejszy serwis miasta jaki kiedykolwiek widziałem. Nie ustępuje serwisom innych miast europejskich, powiem więcej, jest lepszy od wielu, które do tej pory przejrzałem. Jedyny mankament to "usypiająca" kolorystyka.
Stary Kalisz Serwis o Starym Kaliszu, jednakże zawierający odrobinę akutalności. Strona ma piękną szatę graficzną, doskonale dopasowaną kolorystykę. W serwisie znajdziemy rys historyczny Kalisza od powstania do dnia dzisiejszego. Dodatkowo możemy "zwiedzić" teatr kaliski oraz piękne kaliskie kościoły. Rzucimy też okiem na zabytkowy rynek, albo wejdziemy w lochy w celu zgłębienia tajemnic Kalisza. Serwis zrobiony bardzo pomysłowo i estetycznie.
Travel Poland Serwis, najlepszy w swojej grupie tematycznej (w koncu Super Serwis ;-) ). Zawiera cala mase informacji o Polsce, miejscach noclegowych, przewodnik po najwiekszych polskich miastach, stale uaktualniana prognoze pogody, oraz mase linkow do stron zwiazanych z turystyka. Serwis dostepny w wersji angielskiej i polskiej. Najlepszy serwis tego typu jaki widzialem.
Hyde Park Hyde Park w Internecie! Absolutna rewelacja! Serwis, który rzeczywiscie zasługuje na uwage, z racji samej swojej niepowtarzalności. Możemy znaleźć tam np. zdjęcia polityków, które rozbawią każdego. Ponadto opracowanie graficzne zasługuje również na słowa pochwały. Zapraszamy...
Cream Soft Strona wiodącego polskiego producenta oprogramowania internetowego. Na stronie znajdziemy odnośniki do wydanych programów. Polecam szczególnie Skrybe -nowe "dziecko" CreamSoftare, czyli zbiór gotowych skryptów. Strone warto zobaczyć, chociażby z tego powodu, iż programy CreamSoftare zdobywają coraz wiekszą ilość nagród i odznaczeń-w tym zagranicznych!
Crime Stoppers Kilka razy na naszych lamach opisywaliśmy narastajacą brutalność i wzrost przestępczości. Dlatego z tym wiekszą radościa powitaliśmy nowy serwis o przestępczości - Crime Stoppers. Jest on pierwszą tego typu inicjatywą w polskiej Sieci. Na stronach serwisu znajdziemy listy gończe, telefony zaufania, dyskusje oraz porady nt. sekt czy subkultur młodzieżowych. Brawa dla autorów!
Encyklopedia Wielka Internetowa Encyklopedia Multimedialna. Jest to pierwsza polska encyklopedia w Internecie, zasługuje na uwagę, chociażby dla tego, iż zawiera:64 tys. haseł 3000 zdjeć, 40 minut filmów i animacji, 1,5 godziny muzyki, a cały czas jest rozbudowywana. I co najważniejsze jest całkowicie za darmo! Ponadto oprawa graficzna jest bardzo dobrze wykonana, a łatwość poruszania się po encyklopedii zasługuje na uznanie. Do tego jeszcze super szybki serwis wyszukiwawczy pozwoli nam dokładnie i szybko odnaleźć szukaną informację.
Windows 98 Serwis, który każdy użytkownik Windows 98 i 95 powinien odwiedzić. Można znaleźć tam pełno dodatków do pulpitu, wygaszaczy ekranów oraz wiele innych programów. Na uwagę zasługuje również ładna oprawa graficzna.
Strategia Serwis dla wszystkich maniaków wszelakich strategii typu Panzer General, Civilization itd. Jak zwykle oprawa graficzna potrafi zauroczyć.
http://super.serwis.pl/ już niedługo...Centrum Plus


Kupuj w Internecie - TANIEJ!   |   Wirtualna Polska   |   KKI - konta e-mail i www za darmo   |   HomeNet